Çözümler - Mevasis Bilişim Danışmanlık

Çözümler

Süper Bilgisayar

Bilimsel ve mühendislik çalışmalarındaki modelleme çalışmalarının gerçeğe yakın bir şekilde ve kısa sürede gerçekleştirilmesi için yüksek başarımlı hesaplama alt yapılarına ihtiyaç duyulmaktadır.

read more
Eğitimler

Mevasis oalrak alanında edindiği tecrübeleri eğitimlerle birleştiren uzman kadromuz ile istediğiniz eğitimleri vermekteyiz.

read more
Kurumsal Göç Hizmetleri

Yüksek lisans maliyetlerinden kurtulmak, güvenliğinizin artması, vatalar nedeni ile veri kayıplarından kurtulmak, zaralı yazılımlardan uzak olmak mı istiyorsunuz?

read more
Teknik Danışmanlık

Teknik altyapı tasarım ve bakım konularında uzman kadromuz ile çalışmak ister misiniz?

read more
Bakım ve Destek

Sistem yönetiminizin hızlı, gerekli NDA ve ihtiyacınız olduğu an uzmanlarımız tarafından uzaktan ya da yerinden erişim ile bakım ve destek verilmesi için iletişime geçiniz.

read more
ERP Çözümleri

ERP sistemine geçerek kurum ya da şirketinizin işleyişini hızlandırmak, yanlış kararların önüne geçmek ve herşeyin kayıt altında tutulmasını ister misiniz?

read more
Yazılım Geliştirme

This stops companies from taking drastic measures like downsizing or closing down sites; those things happen only with no or bad financial projections.

read more
Web Sitesi Hizmetleri

Execution is the single most important part of the whole process, poor execution can result in a lot of lost time and money.

read more
how can we help you?

Contact us at the Consulting WP office nearest to you or submit a business inquiry online.

Altyapı ve tasarım hizmetlerinin yanında eğitim ve danışmanlık hizmetleri sağlandı.

Turkcell
Sistem ve Network Birimi, Turkcell

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?